Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tudnátok ajánlani "elismert",...

Tudnátok ajánlani "elismert", jó fogászatot Pesten vagy Budán esetleg? Nem baj, ha kicsit drágább, csak legyen tényleg megbízható.

Figyelt kérdés

25 évesen sikerült végre egy kisebb vagyont összekuporgatni, hogy végre rendbe rakhassam a korábbi, helytelen szájhigiéniás nevelésnek köszönhetően tizenéves koromban megszerzett problémákat. Valószínűleg (sajnos) kellene húzni, koronákat, hidakat betenni, tömni, fogkövet eltávolítani és szabályzást is csinálni, tehát olyan helyet keresnék, ahol mindenre kínálnak minőségi megoldást. Mivel a fogaimról van szó, ezért nem sajnálnám rá a pénzt, mert ez nem játék, de nem szeretném persze azt sem, hogy feleslegesen szórjak el vagyonokat.

Nagyon szépen köszönöm előre is a segítségeteket. :)



2013. jún. 30. 02:33
 1/6 anonim ***** válasza:

[link] - Sajnos most látom, hogy félig bezárt. Reméljük nem teljesen. A fülkeforradalom áldozata. :(


És még egy tipp: Ózon fogászat reklámnak ne hidj: Kiírják hogy fúrás nélkül, hű új technológia, stb., aztán konzultáción meg, hogy az csak arra jó, hogy esetleg amit nem fúrtak "véletlenül" ki, azt eltávolíthatja esetleg.

Madách-denth-nél volt ez a rossz tapasztalatom. Ahol ingyenes konzultáció van, oda ettől még elmehetsz körülnézni. De ajánlom inkább magánkórház fogászati osztájt keress, és ne fogászatot.

2013. jún. 30. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg jó kezekbe akarsz kerülni ;) : [link] Én egy hét múlva megyek oda,nekem altatás alatt rakják rendbe a fogaimat. jó szivvel ajánlom,egy hihetetlenül ügyes és nagyon rendes orvos,profi az egész. (: Nem bánod meg,ha oda mész ;) !
2013. jún. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az Implant Centert ajánlom Neked, ott dolgozik Dr Klenk Gusztáv. Műtétem volt nála. Ennél profibb hellyel még sosem találkoztam, pedig megjártan pár magán fogászatot:)
2013. jún. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
www.implantcenter.hu
2013. jún. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én most decemberben estem túl az egész macerán, ennél a fogorvosnál:


[link]


Nagyon szépen és tökéletesen dolgozik a doki, én őket választottam némi keresgélés után. Én több dokinál is jártam, azt választottam, aki a legjobban értette, hogy milyen végeredményt szeretnék. Volt olyan, aki harminc évvel ezelőtti megoldásra akart rábeszélni és leszólta azt, aki nekem azt mondta, hogy lehet hollywoodi mosolyom, na tőle gyorsan (bár sírva) elköszöntem. Örültem, hogy találtam olyan dokit, aki elhitte és meg is csinálta ezt a hollywoodi mosolyt.

2013. jún. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. jún. 30. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!