Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Most fogják felrakni a fogszab...

Egy13éveslány. kérdése:

Most fogják felrakni a fogszabit Augusztus elején, állandot. Nagyin fáj amikor felrakják?

Figyelt kérdés
A fogszabi felrakása előtt ilyen fog gyűrűt fognak rárakni hogy kitágítsák a fogszabi helyét. Fájni fog amikor kitágitják?

2013. júl. 4. 20:38
 1/5 anonim válasza:

A szeparáció (amikor kitágítják a gyűrűvel) nem fáj annyira, maximum egy kicsit kellemetlen lesz. Maga a készülék az elején azért fájni fog, de 2-3 napon belül elmúlik, egy hát után pedig úgy fogsz vele élni, mintha mindig is ott lett volna. :)

Én is túléltem, pedig amúgy nagyon féltem mindenféle fogorvostól. :D Négy fogamat húzták, most alsó-felső van, de így visszanézve azt mondom, nem volt olyan szörnyű. :) A felső március, az alsó június eleje óta van, most már megszoktam, csak néha-néha kellemetlen kicsit. :)

2013. júl. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lhopkmiokg válasza:
nem fáj az elején furcsa lesz de aztán havonta kell majd visszajárnod és akkor már megszokod nekem sokkal jobban "fájt" az hogy nem ehettem karamellát olvadós cukrot.
2013. júl. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem holnap fogják feltenni nem annyira várom de ha akarod majd leírom privátba hogy milyen volt! :DDD
2013. júl. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi hogy irtatok. :D
2013. júl. 25. 11:02
 5/5 anonim válasza:
nekem ma tették fel felülre. akkor, mikor feltették csöppet sem fájt (csak már kiszáradt a szám, annyi ideig kellett nyitva tartanom), viszont estére elkezdett fájni a fogsorom. nagyon rossz érzés, és akkor tapasztalom, mikor erősen összecsukom a két fogsorom, valamint mikor eszek (nem tudok rendesen harapni). de állítólag ez néhány nap alatt elmúlik, a doki azt mondta, hogy vehetek be nurofent vagy bármi hasonlót ha fáj.
2013. júl. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!