Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Teljes fog rendbe tétel...

Teljes fog rendbe tétel altatással Budapesten?

Figyelt kérdés

Csúnyán tönkrementek a fogaim de a fog orvostól rettegek!

Van mód arra hogy altatással rendbe tegyenek mindent?

TB támogat ilyet?

Ha lehetséges hol kell jelentkezni?

A válaszokat előre is köszönöm!


2013. júl. 7. 04:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia ! Tudtommal inkább csak magán fogdokinál végeznek altatásban kezelést ! Sima fogorvosnál,csak nagyon indokolt esetben. Nekem kedden teszik rendbe a fogaimat altatás alatt -Két óra alatt kimütenek két bölcsességfogat ,és 5 tömés lesz . Az ár húzós, én összesen ,beleértve az altatást is 180000.- fizetek !!!
2013. júl. 7. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hát jah, ilyet nem igazán támogat a tb.

Az meg a másik, h elég drága.

Jobban jársz, ha keresel egy jó fogdokit.

2013. júl. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudtommal ilyet TB-re csak olyanoknál végeznek akik betegek (autista, down) vagy van valami állcsontbeli fejlődési rendellenessége, vagy valami balest miatt kell fogászati helyreállítást végezni.

Az szerintem nem elég ok, hogy félek a fogdokitól.


Mindenestre húzos kis összeg lesz. (Ha azt nézem egy korona kb 40-50ezer.)

2013. júl. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok ki lehet fogni egyébként a neten egész jó fogászati kuponokat . Én is úgy vettem egy kupont ami tartalmazta a fogászati altatást (70000.- helyett 40000.-) + egy teljes szájhigiénés kezelést + panorámaröntgent és az első konzultációt . Természetesen erre jönnek még rá a fogankénti kellő beavatkozások ,ami ha magán fogorvoshoz jársz egyébként is belekerül ugyanugy x öszegbe apránként ,igy meg most egyszerre le lesz tudva ;) !
2013. júl. 8. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!