Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 20 F vagyok most nő a bölcsess...

20 F vagyok most nő a bölcsességfogam nem látom azt hogy rosszul nőne vagy ferdén, kicsit olyan mint ha zsibbadna meg kicsit néha belenyilal a fájdalom plusz kicsit fáj a mandulám is (igaz már nem annyira mint 2 nappal ezelőtt)?

Figyelt kérdés

2013. júl. 8. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?


Amúgy a bölcsességfog növése fájdalmas. Ha tetszik, ha nem. Attól még nem feltétlenül nő rosszul.

Én öt éve küszködök vele (19 vagyok), mindig nő egy kicsit, majd leáll. Szét bírnám tépni, de ez van...

2013. júl. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor tehát nem biztos h baj van?
2013. júl. 8. 08:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy baj lenne... A mandulád lehet, hogy nem attól fáj, de elképzelhető. Figyeld, hogy nő, és ha látod, hogy ferde, akkor irány a fogorvos. Egyébként ha nyomná a többit, akkor a többi is fájna, nem tudom, ezzel hogy vagy.
2013. júl. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
most jelenleg nem érzek mást csak annyit hogy mint ha nyomná a foginam de nem a többi fogamat nézem folyamatosan h nő de nem látom h ferde lenne!
2013. júl. 8. 11:16
 5/5 A kérdező kommentje:
amúgy meg már előtte is megfáztam ( felfáztam) meg enyhén köhögtem is lehet h a mandulám és a torkom attól fáj egy kicsit !
2013. júl. 8. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!