Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon sárgák a fogaim, mitől...

Nagyon sárgák a fogaim, mitől lehetnének fehérebbek?

Figyelt kérdés
Napi 2x (reggel és este + ha mondjuk valahova megyek napközben és rossz a szàjszagom, akkor is) moosok fogat, de mégis elég sàrgàk a fogaim. Signal white fogkrémam van. Még iskolàba jàrok. Egyàltalàn hatàsosak ezek a fogfehérítő pasztàk?

2013. júl. 8. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez genetika is, használj szodabikarbónát, borsonyit tegyél a fogkefédre. :)
2013. júl. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fogakat sok minden elszínezheti pl.: kávé, tea, ételfestékek, stb. A szódabikarbóna egy lehetséges módszer, azonban hatásfoka nem igazán magas. A fogkrémek sem a legeredményesebb megoldások közé sorolhatók, nem igazán hatásosak. Ha valóban fehérebb fogakat szeretnél, javaslom, keress fel egy fogorvost vagy dentálhigiénikust, több megoldás is létezik a problémára (pl.: vékony tömőanyag réteg, fogfehérítés, héj, stb.) Remélem segítettem :)
2013. júl. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Talán majd a szódabikarbónát kipróbálom, mert fogorvoshoz ezzel nem igazán akartam menni, de ha az sem válik be, akkor meglátogatom a dokit!Köszönöm a válaszokat! :)
2013. júl. 9. 12:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha magának a fognak az alapszíne sárgásabb, akkor ezek a módszerek nem hatásosak, mivel ezekkel csak a felületi szennyeződéseket lehet eltávolítani.


A szódabikarbónát pedig gondold meg kétszer is, mert roncsolja a fogzománcot.

2013. júl. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Nem csak a szódabikarbóna, de a fogorvos által használt szerek is roncsolják a fogzománcot. Nincs olyan fogfehérítő készítmény, ami ne ártana valamelyest.
2013. júl. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!