Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kitört metszőfogammal mit...

Kitört metszőfogammal mit tudnak csinálni?

Figyelt kérdés

Még 7 éve tört ki a metszőfogam, ami már gyökérkezelve volt. Akkor még a sulis fogdoki felépitette nekem, azt mondta nem tudja, meddig tart...

Ma reggel ráharaptam véletlen az evőpálcikámra, és kitört, hát a szivem megállt... olvasgattam a csapos fogpótlásról, a hidról... A hid viszont szerintem nálam nem működne, mivel az egyik mellette lévő metszőfogam is gyökérkezelt, nem lenne jó, ha lereszelnék.. A csapossal kapcsolatban meg abban nem vagyok biztos, hogy nem tört e be az inyem alá, mert akkor nem csinálják meg.


Nem az egész felépités tört le, kb a fele, átlósan, de azért igy is feltűnő... ma este megyek dokihoz vele.


Egyébként Tajvanon élek, szóval csak ötleteket várok, hátha. A férjem azt mondta h nem úgy csinálják, mint Mo.-n,és hogy mit vagyok kiakadva, csak megcsinálják, és kész, ez normális. ...? Hát nekem nem,úgyhogy aggódom.



2013. júl. 10. 07:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vissza lehet építeni, de látatlanban nem tudok semmi biztosat mondani. A gyökérkezelt fogra is lehet hidat készíteni, de valószínűleg a csapos fog is elkészíthető a letört fogadra. Ezeken kívül még mindig ott van az implantátum végső megoldásként, szóval ne aggódj, biztosan van megoldás a problémádra. Egy fogászati asszisztens
2013. júl. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!