Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A szódabikarbónától begyulladh...

A szódabikarbónától begyulladhat az ínyem?

Figyelt kérdés
Többször is hallottam már,hogy a szódabikarbóna fehéríti a fogakat.Ezért már három napja fogmosás után reggel és este is átdörzsölöm szódabikarbónával is a fogaimat.Mostanában amikor csak simán fogkrémmel mosok fogat már akkor is fáj az ínyem és be van dagadva,illetve vérzik.Ez lehet a szódabikarbónától?

2013. júl. 10. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:

rosszul csinálod:S

nem szabad ilyen gyakran használni,fontos hogy ne érjen az ínyedhez,de szerintem inkább használj sütőport,az sokkal jobb

2013. júl. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Jaaaaj,neee!:sNem szabad minden nap fogat mosni vele!Hetente 1xer,max.2xer,mert leszedi a fogzománcot!Persze,hogy attól gyulladt be az ínyed!Marja az!Nekem is attól lett olyan,jó,tegyük hozzá,nekem extra érzékeny!Szóval hetente 1-2szer,de akkor is csak egyszer,ne reggel,délben,este
2013. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem szabad ilyen gyakran használni, maximum csak havonta egyszer, nagyon érzékennyé teszi a fogakat és az ínnyet, valamint a szódabikarbóna annyira szemcsés, hogy a fogzománcot is tönkreteheti, szóval csak óvatosan bánj vele
2013. júl. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,mostantól óvatosabb leszek:) Remélem ennyi idő alatt még nem szedte le a fogzománcot...:/
2013. júl. 10. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!