Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés után miért...

Gyökérkezelés után miért fájhat a fogam ha ráharapok? Jelenleg idiglenes tömés van benne de ha ráharapok fáj, csütörtökön rakta bele a tömést, mi lessz ha visszamegyek és mégfáj? Mit csinál vele?

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Ugyanigy jártam májusban, mint most Te. Fájt, aztán kitisztitotta még, aztán megint fájt, megint tisztitotta, és ezt addig csinálta, amig azt nem mondtam, hogy nem fáj, és akkor rakta bele a végleges tömést. Ne izgulj, úgy nem fogja betömni, hogy még fájdalmaid vannak. Én is nagyon meg voltam ijedve, hogy fáj, de szerencsére már nem. Addig meg szedtem én is a fájdalomcsillapítókat. Persze mértékkel. Kivánom, hogy mielőbb kiálljon belőle a fájás :-)
2009. okt. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért fájhat, mert még mindig gyuladt. A próbatömést is általában gyógyszeresen készítik: a tömés fölött a lyukban gyulladáscsökkentő anyag van. Amikor mész, ki fogja venni és újra tisztítja a gyökéscsatornát, aztán kapsz új próbatömést és ez addig lesz így, amíg nemcsak a te panaszaid szünnek meg, hanem kibontáskor az orvosod is tiszta, gyulladásmentes gyökércsatornát talál.
2009. okt. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bocsánat,most látom: "gyulladt" természetesen
2009. okt. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én fogamat is gyökérkezelték,nekem szerdán tették bele az ideiglenes tömést,és majd most szerdán a végleges tömést teszi bele.Nekem csak 1szer gyökérkezelte,tisztította amikor feltárta.De biztos jól kipiszkálta mert azóta nem fáj a fogam.Nagyon jó fogorvosom van,sokan járnak hozzá még 50km ről is más nagyobb városból átjönnek hozzá.


Ha visszamész akkor még tisztítja,kiszedi az idegeket ami még benne van.Amúgy azt hallottam ha nem erősen fáj a fog gyökérkezelés után az természtes.

Persze ha erősen fáj az nem természetes.

2009. okt. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!