Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Igaz az, hogy fogszabályzóra...

Igaz az, hogy fogszabályzóra 17 évesen nem jár akkora kedvezmény mint 17 év alatt?

Figyelt kérdés
Azt mondta egyik ismerősöm,hogy 18 évtől nincs semmi kedvezmény (ez eddig oké) és hogy 17 év alatt nagy kedvezményt adnak,17-18 között pedig kisebbet. De nem értem,hogy miért adnának kevesebb kedvezményt... Ugyan úgy kiskorú vagyok még.

2013. júl. 19. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:

18 éves korig jár a kedvezmény egyformán. Viszont időben el kell kezdeni, mert 18 éves korodig be kell kerülnie a készüléknek a szádba.

Tehát a 18. születés napod előtt 2 nappal kezded el intézni akkor mire elkészül, már nem jár a kedvezmény.

2013. júl. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tetesd fel minél hamarabb, mert utána drága, én 22 vagyok és eddig több, mint 200 ezerbe került egy forsorra
2013. júl. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Most leszek 17 augusztusban és már elkezdtem fogorvoshoz járni,de még csak a töméseknél tartunk. :)

Szerintem 2-3 hét és meglesz. :)

2013. júl. 19. 22:30
 4/4 A kérdező kommentje:
egyébként köszi a válaszokat. :)
2013. júl. 19. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!