Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan lehetnének a fogaim...

Zotya... kérdése:

Hogyan lehetnének a fogaim rövid idő alatt igazán fehérek? Milyen házi praktikákat vagy speciális fogkrémet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 20. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Colgate white now. Reggel este és napról napra fehéredik. Qrva jó! Tudod olyan gél van a közepén amivel a fogorvosok fehérítenek. Nekem bevált.
2013. júl. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem a Signal white now-ra gpndoltál?
2013. júl. 20. 09:12
 3/7 anonim ***** válasza:
amit most reklámoznak az a kék amikor a csaj a mosdóban most fogat és utána fehérek lesznek a fogai na az tök jó ( nem tudom a nevét bocsii )szóval az nagyon jó nekem tényleg fehérebbek lettek a fogaim
2013. júl. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szódabikarbóna fogkrémmel vagy fogporral keverve - ettől jobbat, olcsóbbat nem találsz
2013. júl. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Colgate Max White :)
2013. júl. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Seafalcon válasza:

Menj az alábbi linkre, és keresd meg április 14-ét és olvasd el, hogyan csinálta Edu. Tök jó módszer!

[link]

2013. júl. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Éni a colgate max white-ot mondom. Nagyjából egyetlen fogkrém ami tényleg fehérít. De ez is csak keveset... 1-2 árnyalat. Ne várj nagy dolgot. Csak orvosi rendelőben tudják igazán kifehéríteni.
2013. júl. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!