Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fog látszani a...

Mennyire fog látszani a korona? Nagyon el fog ütni a többi fogtól?

Figyelt kérdés

Az első négy fogamon lesz. Észrevehető lesz?

Másmilyen lesz?

Ja és kb mennyi idő, amíg leköszörülnek nekem 4 fogat?


2009. okt. 21. 11:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Van színminta, legalább 30 árnyalat közül választhatsz. Oda teszik a fogadhoz, és tükörben megnézheted, beleszólhatsz, melyik legyen!

1 óra.

2009. okt. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de mégis mennyire lesz látványos, h az a fog mű?
2009. okt. 21. 11:54
 3/13 anonim ***** válasza:
ha szépen csinálják, akkor laikus nem veszi észre, max fogorvos
2009. okt. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Baleset?
2009. okt. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Miért gondolsz balesetre?

Ezt nem értem...

2009. okt. 21. 12:02
 6/13 anonim ***** válasza:
úgy értem, hogy pont az első fogaidról van szó. A metszők ritkán lyukadnak ki, de persze lehet. Arra gondoltam, hogy pl. elestél és letörött az első 4 fogad és azt kell pótolni
2009. okt. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem egyszerűen nem állnak jó helyen. És a fogszabályzó orvos azt mondta, h 4 fogat ki kéne húzni a fogszabályzóhoz.

Erre a fogorvosom mondta, h megcsinálja nekem teljesen egyenesre a fogaimat, ha 4 fogra koronát rak. Úgyhogy inkább ez mellett döntöttem.

2009. okt. 21. 12:07
 8/13 A kérdező kommentje:
Ja és igen, ez furcsa, de nekem ezek a fogaim már nagyon sokszor lettek töme. Vmiért mindig ezek lyukadnak ki...
2009. okt. 21. 12:08
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A párom harapófogóval verte ki saját magának, koronát kapott rá, de észre sem lehet venni.
2009. okt. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

tudom, hogy nem ez volt a kérdésed, de én inkább a kihúzásos módszert választanám...

1. mert a korona alatt, nem tudom, hogy lesz-e baja a fogaidnak, de nem vagyok benne biztos, jót tesz neki.

2. ami viszont biztos és tapasztalat: a korona az ínyt irritálja, nekem előfordul, hogy vérzik mellette.

3. ha nem is lesz feltűnő a korona, mégis a saját fogad a leg természetesebb.

4. koronát, ha elhasználódik, cserélni kell. nem kis költség 15-20 évente

5. az előbb említett íny irritáció következménye, hogy az íny "hátrahúzódik" - nem túl szép


tudom, hogy a fog húzás rémisztően hangzik, de ezt sokszor alkalmazzák fogorvosok. mert sok embernek kicsi az állkapcsa és nagyok a fogai, így nehezen férnek el a szájban

2009. okt. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!