Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás utáni milyen tünetek...

Foghúzás utáni milyen tünetek lehetnek?

Figyelt kérdés
Egyszerre két fogam húzták ki 5 napja,mind a kettő be volt gyulladva (5-ös és bölcsességfog)A helye még fáj picit,gondolom gyulladt fognál ez tovább is tart.Húzás után viszont kb egy nappal elkezdett fájni a torkom és egy afta is kijött mellette.Nem tudom,hogy ez összefügghet e a foghúzással,vagy azzal hogy gyulladt volt? Valamint még annyi,hogy előtte elég sok antibiotikumot szedtem és esetleg az is legyengíthette az immunrendszerem.Arra lennék kíváncsi,hogy volt e már valakinek ilyen tünetei?Egyébként mindenképpen visszamegyek vele a dokihoz,viszont csak néhány nap múlva tudok.
2013. júl. 29. 15:21
 1/1 anonim válasza:

A legyengült immunrendszer miatt lehet hogy elkaptál valamilyen vírust és ezért fáj a torkod, meg az afta is azért jött ki.Nekem nem foghúzás után volt ugyan, de nekem is volt már aftám, kicsi korom óta időnként előjön, de pár nap múlva elmúlik.Én a Gingisol fogínyecsetelőt szoktam használni, nekem szokott segíteni, kicsit elzsibbasztja a számat,de utána kellemes érzés, és nem fáj.


[link]

2013. júl. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!