Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bolcsessegfog huzas utan hany...

Swifty4ever kérdése:

Bolcsessegfog huzas utan hany napig kell varni hogy alkoholt fogyaszthassak?

Figyelt kérdés

Hetfon vettek ki 2 bölcsessegfogamat, semmi komplikacio nem volt, es kicsit sem dagadt fel az arcom mert jegeltem. Ma van csütötrök, es mennek a barataimmal Balatonra, ahol meg szeretnek en is alkoholt fogyasztani. Szerintetek lehet mar tomeny alkoholt inni, vagy inkabb maradjak a bornal, aminek nem olyan nagy az alkoholtartalma? Vagy egyaltalan nem kene meg innom mert csak 4 napja volt a mutet?

Elore is koszonom a valaszokat! :)


2013. aug. 1. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ez attól függ hogy szedsz e gyógyszert mert ha igen nem kellene inni.

illetve csak kihúzták vagy kiműtötték

van e benne varrat vagy csak ott tátong a lyuk?

Ha tátong a lyuk én nem innák alkoholt mert be fogsz pisilni :)

2013. aug. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem szedek semmi gyogyszert, de 2 napja hagytam abba augmentin 7 napos antibiotikum kurat amit meg a masik ketto bolcsesseg fogamra irtak ki mikor kimutottek.

A fogakat kimutottek, mert meg nem nott ki, utanna osszevarrtak.

2013. aug. 1. 13:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Amíg a varratok bent vannak nem szabad inni alkoholt! Ne hogy elfertőzzön,ha kivettél szerintem utána nyugodtan ihatsz.
2013. aug. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!