Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Másik fogorvos leszedi a...

Másik fogorvos leszedi a fogszabályzót?

Figyelt kérdés
Teljesen feltörte a nyelvemet, nem bírom elviselni. Köszi szépen, de ennyi elég volt. A fogorvos szabadságon lesz, egy másik leszedi nekem? Fizetni kell neki ezért?

2013. aug. 2. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha körzeti fogorvos tette fel és most helyettesíti másik, akkor annak sem kell fizetni.
2013. aug. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem körzetis, magánorvos. Engem nem érdekel, de mihamarabb szedje le valaki.
2013. aug. 2. 14:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Magánorvosnál biztosan fizetni kell a helyettesnek, lehet be fogja állítani úgy, hogy ne törjön.
2013. aug. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jaj,ne már!Nem tudom hány éves vagy,de a lányom alig múlt 10 éves mikor a rögzített fogszabályzóját megkapta,ki lehet bírni!Persze az első pár nap nem könnyű,de nehogy már ezért levetesd!Neki is volt olyan hogy az ív becsúszott az ínyébe,de megoldottuk,most pedig pár hónap és leveszik,kitartás!Neki ráadásul olyan fogszabályzója van ami hajszálrepedéseket csinál az állkapcsán és így növesztették,még soha nem panaszkodott,hogy fáj az állkapcsa,pedig biztos kellemetlen volt neki.Úgyhogy kitartás!
2013. aug. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nekem egy drót van a szájpadlásomom, ami hol itt, hol ott belevág nagyon a nyelvembe. Mégcsak pár napja van fent, de én ezt 1,5 évig nem fogom tudni elviselni. Hétvégén még valahogy kibírom...
2013. aug. 3. 12:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Az akkor a fogívtágító lesz!A dokid nem adott viaszt?Vagy szedhetsz fájdalomcsillapitót is amig meg nem szokod.De ne szedesd le!Hány éves vagy?HAgyományos fogszabályzód van?Kitartás!
2013. aug. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
16 vagyok! Porcelán fogszabályzóm van! Általában kitartó vagyok, de ez elviselhetetlen!
2013. aug. 3. 14:45
 8/11 anonim ***** válasza:
Menj el hétfőn a helyetteshez.
2013. aug. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Figyu, nem lesz másfél évig ilyen rossz. Pár nap alatt megszokod, és nem fog kisebesedni tőle a szád. Csak pár napot kell kibírni. Kitartás!
2013. aug. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Folyamatosan vágja a nyelvem. Nem hiszem, hogy abba marad. :( 6 napja szenvedek, de legalább most már a fogaim nem fájnak annyira! Kihúztak a fogszabályzó miatt egy fogamat, most már nagyon megbántam... Tönkretette ez az egész a nyaramat! :'(
2013. aug. 4. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!