Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ajánlanátok nekem igazán jó...

Ajánlanátok nekem igazán jó fogorvosokat, fogászatokat?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy nagyon félek a fogorvostól:( Tudom, hogy már sok fogorvosos kérdés van, de annyi különböző ajánlat van...Olyan fogorvost szeretnék, aki nagyon ügyes és kedves, türelmes.Szépen kérek mindenkit, hogy ha tud egy jó fogászatot, írja ide nekem:)

Köszönöm:)


2009. okt. 27. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Én tudok, de Szegeden. Hol kellene, Pesten?
2009. okt. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szegeden is jó és Pesten is:)Egyforma távolságra vannak hozzám:)
2009. okt. 27. 20:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Szegeden az Oszrovszky utca 12. alatt van egy rendelő, ha rákeresel, akkor megtalálod, van honlapjuk is. Több doki dolgozik ott, én eddig akárkinél voltam, mind nagyon kedves és jó fej volt (férfiaknál voltam). :)

Az árak is fenn vannak, bár lehet, hogy kicsit húzósak. De tényleg kedvesek, korrektek és profin dolgoznak.

2009. okt. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Osztrovszky, bocsi, elírtam.
2009. okt. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megtaláltam:)Nagyon szépen köszönöm, aranyos vagy:)
2009. okt. 28. 11:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Pesten Dr. Lillik József nagyon jó! Én hozzá járok. Asszem a Pólus Centernél van a rendelője,keress rá! De az biztos hogy egy nagy bevásárlókp-nál van.
2009. nov. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
egerben tudok nagyon jót. Dr.Kovács Noémi
2009. nov. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 patri100 válasza:
FehérGyöngy oda járok és még altatásban is csinálják. De nagyon drága az a baj.
2011. dec. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!