Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Írtok valami gyors megoldást...

Írtok valami gyors megoldást afta (ez a hólyagszerű seb a szájban) eltüntetésére?

Figyelt kérdés
Több is van a számban és már alig tudok miattuk enni...
2009. okt. 27. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
gyógyszertárban tudnak ilyen kencét adni rá, naponta többször használod és 1.elzsibbasztja picit, 2.gyorsan elmúlik tőle :)
2009. okt. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
A Corsodyl is jó rá, bár ha először használod amúgy is, lehet, hogy kcisit fájni fog.
2009. okt. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is volt régen aphtám és már annyira elfajult, hogy csak üres levest tudtam szívószállal inni! (A testalkatomnak jót tett, de azért nem ez a legjobb fogyókúra...:-)

Szóval, már teljesen kétségbe voltam esve, hogy az sem használt, amit a fül-orr-gégész írt meg az sem, amit a fogorvos és aztán valamelyikük írta föl a "Chlorhexamed"-et. 2-3 nap alatt elmúlt. Nagyon tudom dicsérni!

Így néz ki:

[link]

Jobbulást!

2009. okt. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Facsard ki a citromos és öblögesd vele a szád. Nagyon savanyú lesz és a fogadnak sem fog tetszeni. Ne moss fogat utána, mert meglazítja a fogzománcot!
2009. okt. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
91%
Tantum Verde Spray - a kislányomnak volt nemrég afta a szájában, elkezdett kifekélyesedni mire észrevettük (kisgyerek nem nagyon tudja megmondani mi fáj és nagyon észrevehetetlen helyen volt neki) a doki adta és nagyon jó volt. Érzésteleníti és fertőtleníti is.
2009. okt. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyfolytában küszködök az aftákkal. Egyszer pont fogorvosnál jártam, rákérdeztem, jól beecsetelte, de azt hittem lefordulok a székről. Nem tudom milyen "anyag" volt, de rendesen könnybe lábadtak a szemeim. Egyszer véletlenül vettem szájfrissítőnek Florin nevezetű sprayt... kb 200 Ft és rossmanban, nagyobb áruházakban lehet kapni fog és szájápolás részlegen. Ez is iszonyatosan fáj, amikor befújom, de pár másodperc alatt megnyugszik, és sokkal jobb lesz. Mostmár amikor csak érzem, hogy valahol fáj, és jönne ki, akkor ezzel vagy tantummal fújom a szám, és naponta háromszor mosok fogat a kettő helyett. Éjszakára is beszoktam jó erősen fújni, így általában reggelre elmúlik, ha még nem jött ki teljesen. Ajánlották még az öblögetőket, de attól teljesen besárgult a fogam, így inkább hanyagoltam.
2009. okt. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!