Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül kijavíttatni?

Mennyibe kerül kijavíttatni?

Figyelt kérdés

Állami fogorvosnál csináltattam a fogkoronáimat 6 fogamra. Amikor felragasztotta (cementel) az egyik korona megpattant, s egy kb. 3mm-es darab letört belőle.

Azt mondta az orvos, hogy ezt ő nem tudja helyrehozni, mivel valamiféle hideg porcelán kell hozzá, ami neki nincs, csak privát orvosoknak.

A darabkát visszaragasztotta PILLANAT RAGASZTÓVAL, s ezzel be is fejezte az ügyet. (Pedig amennyit fizettem érte! o.O)

Arra lennék kíváncsi, hogy ez nekem kb. mennyibe fog fájni? :/



2013. aug. 17. 02:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Húzás vissza azonnal, hozza helyre a kárt, amit ő maga vétett! Az ő felelőssége, hogy az általa felhelyezett pótlás nem bírta a strapát már a felhelyezésnél sem. Csináltasson újat önköltségen, kötelessége. Fizető beteg vagy, minden jogod megvan rá, hogy számonkérd. Mellékesen megpendítheted, ha nagyon duzzog, hogy szívesen elmész feljelentést tenni ellene, amiért jó eséllyel mérgező anyaggal ragasztotta meg a letört részt.


Addig ne hagyd békén, amíg helyre nem hozza, amit elrontott, és semmiképp ne fizess újabb összegeket. Te már fizettél egyszer, most az ő feladata teljesíteni azt, amiben megegyeztetek.

2013. aug. 17. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!