Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon fáj! Mit tegyek?

Nagyon fáj! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csütörtökön el lett kezdve egy gyökérkezelés(ki lett fúrva, kitisztítva gyökerek,gyógyszer bele ami kiöli az idegeket, rá ideiglenes tömés). Rá más napra nagyon begyulladt alatta a nyirokcsomó és nagyon fáj az is és ott a fogamnál is. Ma hidegvízes borogatást kapott jó ideig, de még mindig semmi hatás, már a 3. advil ultra forte-t vettem be. a fogorvosom kedden rendelne legközelebb(20-a, kilőve) tehát csütörtökön lesz. Vagy Pestre megyek ügyeletre és akkor valószínű h mivel ügyelet ezért csak kihúznák(amitől nagyon félek hogy fájna) vagy szenvedek csütörtökig. Mit tegyek?

2013. aug. 17. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyukám hasonló helyzetben volt, amint kihúzták jobb lett. Nem kellemes a húzás, de utána ezerszer jobb!
2013. aug. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de még csak 18 éves vagyok és főleg olyan félelmeim vannak hogy mennyire törődnek a szentkirályi úton azzal h fáj, tehát jó-e az ellátás, és mi van ha nem múlik a fájdalom? Akkor fölöslegesen lett kihúzva egy fogam?
2013. aug. 17. 18:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az ügyeleten is csak akkor húznak ha nagyon muszáj. Valami ideiglenes megoldást biztos tudnak a fogadra, amivel kihúzod csütörtökig.
2013. aug. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogy húzzák ki, ezt felejtsd el! Nem 1900-at írunk! Menj el az ügyeletre a Szentkirályiba és mondd el, hogy kezelés alatt áll a fogad, biztos nem húzzák ki. Szerintem ez egy olyan eset, hogy szerencsésebb lett volna nyitva hagyni a fogat, hogy ne feszítse a gyulladás és a genny. Ezért fáj most.
2013. aug. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem csütörtökön lett kihúzatva a fogam igaz rossz fogam volt, de azóta még jobban fájj ráadásul beis van gyulladva aludni nem tudok tőle rendesen -.- :((
2013. aug. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!