Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A sör rontja a fogakat?

A sör rontja a fogakat?

Figyelt kérdés
cukros üdítőkről, édességekről teljesen lemondtam, mert sajna hajlamosak a fogaim a szuvasodásra...dee, a sörről nem szeretnék :)

2013. aug. 20. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak a szénsav miatt van egy minimális saveróziós hatása (mint a bubis ásványvíznek is), egyébként nem.
2013. aug. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. aug. 20. 13:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden nap egy üveg világos sör jelentősen növeli a gyomorrák kialakulásának esélyét!


Olvass utána, van róla cikk.


Ellenben egy minőségibb bor, hússal fogyasztva csak pozitív hatással van! Mivel az ember nem húsevő, így a belekben több toxikus anyag rakódik le, ezeket semlegesíti valamennyire.


A sör nem ital!

2013. aug. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

@A válaszíró 35%-ban hasznos válaszokat ad.


-ezt ugye magadnak se hiszed el?

utána is olvastam, google-ba beírva: "sör gyomorrák"...olyan cikkeket olvastam, hogy akinél van valami génmutációja, hogy nem tudja lebontani az alkoholt...azoknál növeli, amennyiben nagy sörivók, amit minimun 2-3 sörre értelmeznek naponta...más riportban pl.: itt:

[link]

-"6-12 korsó minden nap"

-aki ennyit megiszik az alkoholista, még naponta sem iszik meg egy sört szerető napi 2-3mat


-a borról tudjuk, hogy egészséges, főleg a vörösbor

viszont szvsz 100x inkább igyon valaki egy sört, mint egy kólát


itt meg már azt írják, hogy megelőzi a rákot: [link]

2013. aug. 27. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!