Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályozást hol csinálnak...

Fogszabályozást hol csinálnak kecskeméten? Tapasztalat mennyi idő volt? Tb? És 14 évesről lenne szó.

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 21:11
 1/1 anonim válasza:

Hát hogy Kecskeméten hol csinálnak azt én nem tudom, de énnekem Sopronban van a fogszabályozásom TB-re. Azt mondják, hogy kb. 2 évig lesz fent, de ez attól függ, hogy milyenek a fogaid. Van akinek kevesebb, van akinek több évig van fennt mint 2 év. TB-re ugye olcsóbb, mint magánnál. Úgy tudom, hogy ha magánnál van az ember, akkor is minden alkalomnál mikor viszamész, hogy lecseréljék a gumikat, fizetni kell 3-4E Ft-ot. A fém fogszabi olcsóbb mint a porcelán. Általában ezt úgy szokott lenni, hogy felülre porcelán, alulra pedig fémet rakatnak a paciensek :D nekem mindenhol fém van, mert kissé szűkében állunk a pénzel. Ha 14 éves vagy, akkor már igyekezni kellene vele. TB-re általában 2 év szokott lenni a várólista, ha nem több. Nekem éppen szerencsém volt, mert a fogszabályzós szerint az én esetemben nem lehetett várni, mert ilyenkor még fogékonyak a fogaka az átállásra és később már nem biztos, hogy ez menni fog. Most vagyok 15 éves. Tavaj tették nekem fel október körül, szóval már lassan egy éve van fennt. Ha van még kérdésed, akkor én szívesen válaszolok a tapasztalataimból! :D

-IkoL-

2013. aug. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!