Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a véleményetek a WHITE &...

Mi a véleményetek a WHITE & GO fogfehérítő ecsetelőről vagy a Dentomin fogporról?

Figyelt kérdés
Melyik lehet jobb, érünk el eredményt, persze gondolom, nem lesznek oylan fehérek mint a drága foorvosi fogfehérítéssel, de valamit biztos érnek? A fogpor max 500ft ahogy olvastam, a másik 3-4000ft!

2013. aug. 25. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:

A Dentomin nem való fehérítésre, csak tisztításra.


A másikat nem ismerem. De az biztos, hogy a fogorvosi fehérítés a legjobb.

2013. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 krisztike12345adg válasza:

Én nem ismerem ezeket. De a fogfehérítést nem ajánlom.

Barátnőm anyukája fogorvos. Ő mondta, hogy az az egészséges ha egy kis mértékben sárga a fog. Nem a lepedéktől.. Nem kell félre érteni. Fogfehérítéskor meg egy fontos védőréteget távolítanak el a fogról. Ami érzékenységhez és könnyebb romláshoz vezethet.

Másik barátnőmnek elrontotta az orvos és elől a foga kék lett. Évekre rá az előbb említett barátnőm anyukája szépen helyre hozta.

Ha már itt tartunk, a fogkövet azt mindig szedessétek le. Mivel a fogkő ĺatt megülnek a bacik és kilyukadnak a "fognyaknál". ( A fogkő úgy néz ki, mint a fehér kajamaradék a fognyaknál meg a fogak között helyezkedik el, viszont hiába sikálod nem jön le onnan. És egyébként a fogkő eltávolítása nem fáj, ha sok van akkor inkább kellemetlen. Ha céna az orvos akkor picit fáj.)


Ha neked nem is volt új az információ, lehet valakinek hasznos, úgyhogy leírtam.


Az elmexet tudom ajánlani. Én a zöldet használtam. Az nem volt jó. De a narancssárga az. Azt még nem használtam. 1000 ft körül van de lehet picit is venni pl dmbe is talán kipróbálásra. Az is fontos, hogy 5 percig legalább mosd a fogad, különben nem épülnek be a tápanyagok a fogaidba, akármilyen drága. És egyből nem látszik a hatás. Hetekre rá. Szerintem.

2013. aug. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!