Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak ha a fogszabályz...

Mit csináljak ha a fogszabályzómon a gumizás nagyon látszik és szégyenlem?

Figyelt kérdés
Tavaly június 27-én rakták fel a fogszabályzómat, most július 12-én pedig raktak fel gumikat. Eddig úgy volt, hogy alul az utolsó előtti volt összekötve a felső másodikkal, mindkét oldalon most viszont bal oldalon a másodikra van rakva, elmegy az első előtt és lemegy alulra jobb oldalon a másodikra. Eléggé látszik, október végéig ilyen lesz, utána pedig egy még rosszabb, amivel nem lehet beszélni. Mit csináljak majd az iskolában? Nagyon ciki:( 15/L

2013. aug. 30. 18:49
 1/3 flora08 ***** válasza:
Nem nagyon tudsz vele mit kezdeni. Nekem is volt, utáltam, folyamatosan cseszegettek érte meg kiröhögtek, viszont a munkahelyemen az első napon megdicsérték, hogy milyen szép lett a fogsorom(szóba került a fogszabályzás téma. Nem ér annyit, hogy stresszelj miatta, meg a kezeddel takargasd a szádat. Előbb-utóbb úgyis leveszik, akkor pedig 100%, hogy azt fogod mondani, megérte. Úgyhogy türelem, türelem. Elhiszem, hogy zavar, de gondolj arra, hogy milyen szép lesz majd a mosolyod.
2013. aug. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
képet mutass róla, agy milyen színű a gumi?
2013. aug. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fehér színű.
2013. aug. 30. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!