Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha kinőtt a bölcsességfogam...

Ha kinőtt a bölcsességfogam az azt jelenti, hogy már nem fogok nőni?

Figyelt kérdés

A napokban fogják kivenni a bölcsességfogam mert ki akart nőni,de nem állt jó irányban így csak az utolsó fogam nyomta.

Azt szeretném kérdezni,hogy akiknek esetleg elkezdett nőni a bölcsességfoga utána még nőtt valamennyit? Hány cm volt amikor elkezdett fájni a foga és mekkora lett felnőtt korára?


Értelem szerűen akinek 25 éves kora után kezdett el kinőni annak a kérdésem tárgytalan,ám ha van valami logikus hozzászólása az éppúgy megköszönöm mint annak aki megválaszolja kérdésem.



2013. szept. 3. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 23 évesen nőtt ki a felső két bölcsességfogam (kb. 1 év kellett nekik, az alsók még váratnak magukra), de én kb. 16 éves korom óta nem nőttem (170 cm magas vagyok). 25N
2013. szept. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, ez azt jelenti, hogy többet már nem kell tanulnod olyan okos lettél. De ha kiveteted, sajnos ez a képesség elszáll és állhatsz neki tanulni... :S
2013. szept. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
haha,akkor jobb ha elkezdek tanulni xD
2013. szept. 3. 19:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi köze van a fogaknak és a magasságnak egymáshoz?A fejed nem nő már úgysem.Egyébként 22 vagyok és nekem is ki kel lszedetnem az alsó bölcsességeket,mert áttörtek,de nincs helyük kinőni.Évek óta 171 centi vagyok,nem hinném hogy növök már,főleg nő létemre.Egyébként most megint nőne ki az egyik,de csak az ínyem fáj most is,de nem tud kintebb jönni.Szerzek beutalót és mehet iis a műtét amitől eléggé félek,mert hát kevés a rendes doki sajnos.
2013. szept. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!