Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy csinálják a gyökérkezelés...

Hogy csinálják a gyökérkezelést? Holnap megyek fogászatra, eléggé tartok tőle.

Figyelt kérdés

2013. szept. 11. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. szept. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
SZTK-s fogorvosnál tényleg nagyon fáj?
2013. szept. 11. 11:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nem sztk-s fogorvos függő,hanem simán fogorvos függő.Én sztk-shoz járok és szépen dolgozik,semmi nem fájt még nála.Gyökérkezelés sem,nekem előző héten kezdte.A szájsebésztől jobban félj,az tegnap úgy nekemesett az injekcióval,hogy majd betojtam.De aztán nem éreztem szintén semmit.

Kapsz érzéstelenítőt amúgy,aztán fúr.Elvileg valami tűvel benyul és arra csavarja fel az ideget.Én ebből nem éreztem semmit,sőt még nem is láttam,hogy azzal közelít felém,pedig figyeltem is.Utána nekem gyógytömést tett bele és ideiglenes töméssel befedte.Most még az van benn,mert a tegnapi bölcsességfog kiemelő műtét miatt nem nyúl a számba még két hétig.

2013. szept. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A kezelés után mennyire fájt?

Fújkáltak rá valamit?

2013. szept. 11. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!