Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy huzzam ki a fogamat?

Hippy baby kérdése:

Hogy huzzam ki a fogamat?

Figyelt kérdés
Eléggé mozog de még nem annyira.habár nagyon mozog,na mindegy....Szerdán mennék fogorvoshoz és kifogják huzni de én nem szeretem ha inekcióval huzzák ki!nem tudom hogy huzzam ki!Csavargassam vagy nem tom!Légyszi segítsetek!!!!!

2013. szept. 15. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd békén. A fogak nem szoktak csak úgy maguktól meglazulni, ennek mindig oka van.

Jobb, ha megnézi a doki, amíg nem lazul meg a többi is.

2013. szept. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bakur12 ***** válasza:

Cernaval jol korbe tekered, megkotod, rakotod az ajtokilincsre es valakit megkersz, hogy csapja be az ajtot. Hanem te is becsaphatod. Ez mukodik.

A masik verzio hasonlo ehhez, de ott nem kilincsre hanem lamborghinire kotod a cerna veget.:D

http://www.youtube.com/watch?v=TM3dpPqWG7Y

2013. szept. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Román haverjaim kombinát fogóval szokták ezt megoldani egymásnak :DD
2013. szept. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
valami kevésbé fájdalamas solog
2013. szept. 15. 18:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Hidd el,a fogorvos csinálja meg a legkevésbé fájdalmasan,ugyanis az injekció után semmit nem érezel.Utána meg úgyis kellemetlen lesz.Egyébként fogóval húzza ki és nem injekcióval :)
2013. szept. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

tudom pont az hátráltat a dologtól....UUUU.olyan unoríto!Annyira félek!!:(

:(

2013. szept. 16. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!