Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogfehérítésre mi lenne a...

Fogfehérítésre mi lenne a legjobb (nem az a b@romi drága) módszer?

Figyelt kérdés

Sensodine Whitening fogkrémet használok 2 hónapja.

[link]

A javulást itt-ott észre lehet venni már de a fogaim sárgák maradnak sajnos. Úgy 1 hónapja elkezdem pici szódabikarbónát is szórni a fogrémemre reggelente.

Egyéb módszerek ami nektek bevált és nem túl drága?

Érdekelnének a tapasztalatok. És Mennyi idő múlva értétek el kb. a kívánt hatást?



2013. szept. 16. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:

hyperol tabletta

én sem nagyon hittem, de látványos a fehéredés, szerintem

100 db tabletta 1500-1600 ft.

A kúra elején 1 dl vízben 9 tablettát oldottam fel. Reggel este öblögettem vele fogmosás után.

Most csökkentettem feloldott tabletták számát.

Egy próbát megér szerintem.

2013. szept. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Hajjaj... közlöm veled, az ilyen fogkrémek nem fognak neked fehéríteni. Fogkövet se tüntetnek el, csak a fizikai szennyeződést távolítják el. A házi szerek (citrom, szódabikarbóna, eper, stb.) pedig károsítja a fogzománcot. A rendelőben hidrogén-peroxidos fehérítést alkalmaznak, amit otthon NEM szabad kipróbálni, mert úgy kimarja a fogínyed, hogy maradandó károkat okoz. Az egész szájüregben.

Mivel csak ez az anyag fehéríti a fogakat → ez nem lehet a fogkrémben, mert kárt okor. Sajnálom, ez az igazság.

Egy fogorvostanonc

2013. szept. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok: a Hyperol tablettával óvatosan!!! Az hosszútávon szintén károkat okoz. Vigyázz a fogaidra és az ínyed állapotára. Könnyen felborítod a nyelved nyálkahártyájának egészséges egyensúlyát, ami nagyon komoly dolog.
2013. szept. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én vettem egy elektromos fogkefét, amely sokkal hatékonyabban tisztít, mint egy hagyományos fogkefe. Elmex fogkrémmel mosom a fogamat, amely talán a legjobb fogkrém a piacon. Azt észrevettem, hogy a fogam sokkal fehérebb lett, amikor váltottam elektromosra (kb. 1-2 hét keforgása alatt). Igazi fehér nem lett, azt legfeljebb a fogorvos és a photoshop adhat, mindig maradni fog egy sárgásabb árnyalata.
2013. szept. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!