Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egyik kisörlőm ínyig letört,...

Egyik kisörlőm ínyig letört, sztk-n keresztül mennyibe kerülhet egy pótfog / korona?

Figyelt kérdés

Gyökérkezelt, kiesett a fogtömés és annyira elvékonyodott,hogy evésközben eltört.

23 éves vagyok,érvényes tb-vel.


Olcsóra gondolok,nem esztétikai jellegű.



2013. szept. 16. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Asszem korona nincs SZTK-ra... sőt. Az drága dolog. Ha szerencséd van, akkor tömőanyaggal szépen visszapótolják, az nem is drága mulatság, és esztétikus. Persze ez függ a töréstől is. Viszont ha ennyi baj volt vele, lehet hogy nem pótolgatják...
2013. szept. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mármint sztk orvossal,de "magán úton" gondoltam.

7 éve is volt már amkor az egyik "nyuszifogam" letört, abba tettek egy csavart és arra egy porcelántömést,akkor még 10 ezerbe került.

Akkor most valami olcsóbb anyagból is jóval drágább lehet.

2013. szept. 16. 21:52
 3/6 A kérdező kommentje:
*porcelán koronát
2013. szept. 16. 21:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Értem... nos, itt a legbarátságosabb áron dolgozó fogorvosnál is 19.000Ft a korona :/ a tömőanyagos fogfelépítés viszont kb 5000-7000Ft. Kérdezd meg tőle, mit ajánl!
2013. szept. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2013. szept. 17. 10:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy gyökérkezeltet nem fog felépíteni szerintem,mert az gyenge már,mármint a gyökérkezelt fog.A korona nekem 22ezer lesz,de 20-30nál kezdődnek egyébként.És sztk-s doki csinálja majd.De x százaléknak meg kell maradnia a fogból,hogy építeni tudjon rá bármit is.
2013. szept. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!