Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bolcsessegfog mutet utan...

Bolcsessegfog mutet utan javaslatok/tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nem reg mutottek ki..most meg zsibbad az egesz..napokba fajni fog nagyon? :( mar borogatom h ne dagadjon fel annyira..tapasztalatok?nagyon megkoszonnem
2013. szept. 17. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyire műtötték?

Ledarálták az ínyt és kihúzták?


Az nem veszélyes. Pár napig sz@@r lesz. De egy ki aszpirinnel túlélhető.

2013. szept. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen..gyokere se volt szeerencsere kifejlodve meg :) tulelheto?
2013. szept. 17. 14:34
 3/5 anonim ***** válasza:
A helye aznap fájt csak.Egy hétig majdnem fel volt dagadva az arcom.Most meg lüktet egy két fogam és fáj az állkapcsom,fülem.Holnap megyek vissza kontrollra,hogy nem gyulladt-e be valamelyik másik fog,vagy állkapocs.Algopirint szedek rá,ha nagyon lüktetne.
2013. szept. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárban kapható (max. 600 Ft) egy mélyhűtőbe tehető zselés párnácska, azzal hűtsd, hamarabb elmúlik a fájdalom.
2013. szept. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem pénteken vették ki a bölcsességfogam, vágták és lefejtették róla az ínyt. Pénteken hazamentem, fájdalomcsillapító, antibiotikum, és mentem aludni. Alvás előtt magamra tettem hideg borogatást.

Szombattól viszont nagyon faj a fog helye, az állkapcsom és a fülem is. Picit be is dagadtam, de az nem vészes. Szombaton voltam még kontrollon, a dokim azt mondta, hogy egész jól nezek ki ahhoz képest, hogy összevagdosott. Valamivel bekente az ínyt.

Ma vasárnap van. Még mindig nagyon fáj, de már egyáltalan nem szivárog a vér sem. Hidegborogatás van rajta. Csak puhá eszek azóta, püréket. A botmixer nagyon jó barátom lett.

Kérdéseitekre üzenetben válaszolhatok. :)

2014. febr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!