Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Holnap rakják fel a fogszabály...

Holnap rakják fel a fogszabályzómat. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Egy-két kedves szóra/tanácsra lenne szükségem. :) Túl sok rémtörténetet olvastam már. Nyitott harapásom van, főleg azért van szükségem fogszabályzóra. A felső fogsorom egyenes, az alsóban van 1-2 ferde fogam. Előbbire teszik fel hamarabb. Mennyi idő, míg felrakják? Köszi a válaszokat. ^^
2013. szept. 22. 09:03
 1/5 anonim válasza:

Szerintem ez orvosfüggő :) Nekem mondjuk anno egyszerre rakták fel, másfél óráig tartott :( Nekem úgy volt, hogy csak aznap fájtak a fogaim, utána nem, viszont a fogszabályzó nagyon felsértette a számat, és egy hétig nem bírtam rendesen enni a sebektől. De ne ijedj meg, egyrészt lehet, hogy csak nekem volt ilyen, másrészt viszont ha túléled az első egy-másfél hetet, utána nem igazán fog fájni, csak ha húznak rajta, akkor is csak egy-két napig, mert akkor mozdulnak ki a fogak. Kitartás!

Énnekem egy évig és négy hónapig volt fent, idén júniusban vették le, bárlehet, hogy azért volt ilyen rövid idő, mert egyszerre tették fel. Barátnőm nővérének már több, mint öt éve tették fel, és még mindig fent van - maszekorvos átka. Én sztk-ba jártam, és gyönyörű munkát végeztek :) Hova jársz orvoshoz?

2013. szept. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ZsazsiBazsi válasza:
Szia! Nekem a semmlweisen rakták fel a feprakás z maga nem fáj csak fogsz érezni ilyen húzó nyomást majd amikor harapsz vlamennire érezni fogod a fogaid de az olyan 2 max 3 nap volt. Meg a vége néha bele fog álni z arcosbq :D vqgi beleakad meg nagyon fur érzés lesz de ha mindn igaz kapsz valami viaszt amit rá rakhatz ha valahol kényelmetlen .
2013. szept. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én a Semmelweis Gyermekfogászati és Fogszabályozási Klinikára járok egy fiatal doktornénihez. :)

Sajnos sok helyen olvastam, hogy felsebzi, szóval nem hiszem, hogy csak te voltál ezzel egyedül. Remélem, hogy egy hét múlva a 18. születésnapi bulimra már nem fog annyira fájni.

2013. szept. 22. 09:28
 4/5 A kérdező kommentje:
Második, akkor ugyanoda járok, mint te! És ott viaszt is kapok majd? Jajj de jó! :))
2013. szept. 22. 09:29
 5/5 ZsazsiBazsi válasza:
Nekem adtak :D de szerintem azt mindenki kap azt meg a fogszabályuora kell keni ahol bánt de ott elmondják szerintem.
2013. szept. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!