Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit lehet tenni, hogy ne...

Pajkii kérdése:

Mit lehet tenni, hogy ne jöjjön ki sorba herpeszem vagy ha mégis akkor gyorsan elmúljon?

Figyelt kérdés
Augusztus óta megy ez, hogy kijön elmulik és rá min 1 hét mulva jön egy új. de nem is múlik el olyan gyorsan, és az a baj, hogy még a heg is ott marad pedig nem kaparom. és már kezdem unni. a háziorvosomhoz ha ezzel elmennék kiröhögne. valami hasznos házipraktika? :)
2013. szept. 26. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a compeedtől múlt el végleg, de egy belgyógyász azt mondta, hogy emésztőrendszeri gondok esetén is előjöhet, szóval probiotikumot is szedek azóta. :)
2013. szept. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ.

tehát milyen orvoshoz érdemes ezzel elmenni?

2013. szept. 26. 22:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Epavir tablettát még nem próbáltad?
2013. szept. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyel sok gyumolcsot meg zoldseget.
2013. okt. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a kezfertotlenito valt be!Az illatmentes (fertotlenito/korhaz szagu). En egyszer tok spontan kiprobaltam (pont a korhaz szaga miatt) es hihetetlen gyorsan leszaritotta. Herpeszre hajlamos vagyok sajnos igy eloszokott jonni altalaban pont akkor mikor mennek valami nagyobb vagy fontosabb esemenyre szoval en probaltam mar fogkremtol kezdve a fokhagyman at 5000Ft/2ml-s "csoda" kremekig mindent de semmi nem szaritotta le ugy mint a kezfertotlenito!Arra kell figyelni hogy csal herpeszt kend be vele mert az arcbort nagyon kiszaritja. En azota rendszeresen ezt a trukkot hasznalom, es nagyon jol bevalt!
2014. febr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!