Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 4 napja műtötték ki a bölcsess...

4 napja műtötték ki a bölcsesség (impactált) fogamat, normális az, hogy még mindig baromi nagy fájdalmaim vannak?

Figyelt kérdés
Fáj. Csillapító nélkül nem tudok létezni, mert ha elmúlik a hatása nagyon rosszul vagyok. De viszont azt sem szedhetem már sokáig.3 nap múlva varrat szedésre kell mennem. Már kezdek félni ,hogy valami baj van.

#fog #bölcsességfog #impactált fog
2013. okt. 1. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz hamarabb odamenni?
2013. okt. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hol volt a műtét?

Jegelted?

2013. okt. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen jegeltem , már a duzzanat szépen lement, csak picit van még meg. Nyíregyházán egy nagyon jó doki csinálta. Tegnap voltam csíkeltávolításon, egy másik fogorvos szedte ki, ő azt mondta minden rendben van... Nem tudom.
2013. okt. 1. 22:41
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem 5-t műtöttek ki, és az aftákon és a torkomon kívül (ami a cső miatt fájt) semmi sem fájt. Se a varrat, se a sebek, még a csont sem. Mondta a doki h ennél nagyobb bölcsességfog műtétet még nem igen csinált az elmúlt 25 évben. Szerintem valamit eltolt a dokid, vagy nagyon megkínozva szedte ki. Vagy ilyen alkat vagy és nem tűröd jól a fájdalmat. De ha nincd begyulladva, és betartod a szabályokat, amit ilyenkor kell, nem lesz semmi baj.
2013. okt. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző,az lehet,hogy neked semmi bajod nem volt, bár furcsállom,de ne ijesztgesd szegényt. Nekem 2-t vettek ki egyszerre és 3napig én is csak feküdtem és szedtem a gyógyszert folyamatosan,annyira fájt.
2013. okt. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem kedden volt a jobb felső szemfogamból kivették a próbatömést, és betették a végleges gyökértömést,ami már aznapra beduzzadt. Szerda reggelre még jobban. Máris elmentem és kihúzták. Tegnap voltam 13:00kor azt mondták hogy stagnál a gyulladásés nincs gennye amit le lehetne szívni. Elég durván püffedt. Neked mennyi ideig stagnált?
2013. okt. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Normális, én két hétig szedtem cataflamot:)
2014. márc. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!