Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen érzés (volt) fogszabály...

Milyen érzés (volt) fogszabályzósnak lenni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jó. Vagy is semmilyen. Semmiben sem volt más az életem akkor mint most, hogy már nincsen fogszabályzóm.
2013. okt. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Semmilyen érzés, pont ugyanolyan, mint elötte, mikor még nem volt :)
2013. okt. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Sajnos amikor én gyerek voltam, még nagyon ritka volt a fogszabályzó. Én is addig cirkuszoltam az anyukámmal, míg beadta a derekát és elmaradt a fogszabályzó. Azóta már nagyon bánom. Ha kell bírd ki! Megéri, később sokkal jobban fogod érezni magad.
2013. okt. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nagyon nem szerettem. Kényelmetlen volt, nehéz volt fogat mosni, látványra sem valami szép, fájdalmas volt. Alig vártam, hogy lekerüljön, csomószor rossz kedvem volt, mert még kevesebb önbizalmam lett tőle, mint amúgy.

De ezek ne tántorítsanak el, utána olyan sokan meg fogják dicsérni a mosolyod, mint még eddig soha :) Te is büszke leszel magadra, mikor a tükörben egy szabályos, szép fogsort fogsz látni.

2013. okt. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!én is sokat könyörgök hogy legyen fogszabályzóm de anyukám nem akar...:( de tudom hogy meg fogom bánni ha most nem lesz...amúgy 2 tesómnak is volt...

és éjszakait kell használni?és az milyen érzés?

2013. okt. 7. 20:27
 6/11 anonim válasza:
nekem is most lesz:'(((
2013. okt. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
semmi különös, megszokod két nap alatt. az volt a fura, mikor levették:D
2013. okt. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Most rakták föl pár órája. :( Amikor megláttam, elsírtam magam...szörnyű. :(
2013. okt. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És milyen érzés amikor felrakják?
2013. okt. 10. 19:10
 10/11 anonim válasza:
Az állandó az kellemetlen. De ha csak éjszakai azt kiveheted amikor akarod de ha éjszaka nincs rajtad nem ér semmit. Azzal csak az a baj hogy úgy húzza vissza a fogaid hogy reggel amikor felkelsz fájni fog az inyed,a fogaid. De egész hamar jelentős változásra leszel figyelmes megéri!
2013. okt. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!