Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért fáj a fogam a gyökérkeze...

Miért fáj a fogam a gyökérkezelés után?

Figyelt kérdés
most jöttem haza a gyökérkezelésről,és ahogy meg ki belőlem az injekció és egyre jobban érzem a fogam, ugyanúgy fáj mint eddig. Ha hozzáérek sikítani tudnék,és alap helyzetben is sajog. Nem szedte ki az idegeket rendesen, vagy lehet, hogy ez el fog múlni ?

2013. okt. 15. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs gyulladásban?
2013. okt. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert nem jol kezelte ki a doki.Nincs minden ideg kiszedve.Menj vissza
2013. okt. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szegénykém ... ! Normális utána a fájdalom én úgy tudom .Én is az elmúlt hetekben lettem túl életem első gyökérkezelésén ..de sosem fájt ... a fájdalomcsillapítót sem kellett szednem . Mindenki azt mondja szerencsés vagyok ez ügyben az egyedüli kellemetlenség akkor volt mikor a gyökértömést csinálta meg . De az is csak egy pillanatig volt rossz . Egyébként úgy tudom van akinek nem sikerül elsőre az összes ideget kiszedni .. Ne aggódj ,biztos jobb lesz .Írt fel a doki fájdalomcsillapítót és gyulladáscsökkentőt ?
2013. okt. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TheHope ***** válasza:
A gyökérkezelés nem 100%-os hatású kezelési mód. Ergo ha egy fogat gyökér kezelni kell,az sajnos nagyon kétséges kimenetelű dolog,mert lehet,hogy a gyökérkezelés nem jár teljes sikerrel....Persze ezt leszámítva egy idő után a fájdalom szépen el fog múlni,majd lehet hogy az ideg magától elhal és többet nem fog fájni az a fog.
2013. okt. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!