Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Járt már valaki az esztergomi...

Járt már valaki az esztergomi MarkoDental klinikán? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2013. okt. 17. 08:37
 1/3 A kérdező kommentje:

Na látom senki,akkor leírom én a tapasztalatomat,azóta sajnos van.

A doki egy roppant lekezelő ember,fél percet szánt rám,nem érdekelte hogy mekkora fájdalmaim vannak,meg sem hallgatott.

5 másodperc alatt belenézett a számba,és röhögve! közölte,hogy itt nem csak azt KELL megcsinálni amiért jöttem,hanem mind a 4 bölcsességfogam ki KELL húzni!

Ezen kívül még az árat volt hajlandó közölni,és konkrétan kitessékelt a rendelőjéből.

Szerencsére azóta kerestem másik fogorvost,és kiderült hogy nem kell kihúzni a bölcsességfogaimat,hiszen teljesen egészségesek,és "jól állnak" az ínyembe,vagy hogy is mondjam.

Nagyon dühös vagyok,nem elég hogy ezek a szemetek le akartak húzni jó sok pénzzel,még egy jó nagy kínlódásnak is kitettek volna!

Ennyit a Marko Dentalról,nagy ívben elkerülöm őket!

2013. okt. 21. 09:09
 2/3 anonim válasza:
uh,sajnálom,hogy rossz tapasztalatod volt velük,én viszont teljesen megvagyok velük elégedve.voltam már gyökérkezelésen,tömésen,és még a koronámat is ők csinálták.anyukám is náluk csináltatta a teljes fogsorát,és ő is meg van vele elégedve
2014. márc. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bibu0728 válasza:
En nagyon elégededt voltam veluk! hamar kaptam idopontot! roppant kedvesek voltak! elegedt voltam! mondjuk az araik picit borsosak
2018. szept. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!