Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Volt-e már valakinek olyan...

Volt-e már valakinek olyan hogy a beültetett fogat tartó titán implant kilazúlt az állkapocsból és pótolni kellett?

Figyelt kérdés
A meglévőt erősítették meg vagy újatt raktak másik helyre?
2009. nov. 12. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Apumnak ilyen van. Bár nem tudom, hogy titán-e, csak azt hogy implantátumot helyeztek be, és arra húzták fel a fogait. Neki teljesen újak lettek, és az egész fogsorát meg kellett csinálni, mert évekkel ezelőtt volt egy durva ínysorvadása, és már nem lehet megmenteni a fogait. Neki kb. egy hónapig volt a próbaidős az implantátum. Tehát felhelyezték, és adtak neki, kivehető műfogsort. Addig ugye nem húzták rá a fogat, mert meg kellett nézni, hogy kidobja-e a szervezete. Neki nem volt gond vele. Bár kétszer már letört az egyik, de garanciásan megjavították!:) Mondjuk még jó, ennyi pénzért!
2009. nov. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt had kérdezzem már meg, hogy minden fog pótolva lett? és minden fog kapott saját tartót, vagy 4-4 alúl felül és erre huzak rá a komlett rendszert? Ha nem idészkrét mennyi volt? és mennyi garanciát kapott?
2009. nov. 12. 10:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is gondolkodom rajta, mert van egy foghiányom.

Ahol én néztem ott 120 000 FT, 10 év garanciával és 140 000 Ft, 15 év garanciával. Szóval szerintem ha ezen gondolkozol akkor csakis garanciával csináltasd

2009. nov. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha jól tudom igen, de majd megkérdezem. Hát kb. 2 millió forint volt, de ennyiért már legalább örök garanciát nyújtanak. Bár azóta, hogy letört az a kettő, nem volt vele baj, és már közel 5 éve fent van neki.
2009. nov. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!