Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül a szedációs...

Mennyibe kerül a szedációs eljárás?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Pár fogamat be akarom tömetni,és egy erősen gyulladt fogat kihúzni.Számomra mindig is hatalmas trauma volt,ha be kellett ülnöm a fogorvos rendelőjébe,azért választottam ezt a fajta eljárást.


Hol van lehetőségem ilyen éber szedációs fogászatra?

Megközelítőleg mennyibe kerül a szedálás?


2013. okt. 22. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát nálunk győrbe van az én dokimnál,vidék itt 50 ezer ft az éber szedáció.

Én is úgy voltam hogy enélkül be se ülök a székbe de aztán a pénztárca közbeszólt és nem bántam meg. Olyan jó magándokim van annyira figyel hogy ne okozzon fájdalmat,mérhetetlenül türelmes és nagyon jó szakember.


Alternatív megoldásként amúgy gyógyszert ad minden kezelés előtt,ilyet:


[link]


ez igen kiüt,jó kedvem lesz,tökre nem érdekel mit csinál velem:) Oké azért remegek,meg izgulok de fóbiára nincs gyógyszer,de tényleg nagyon jó.

2013. okt. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Wow,és kérhetek szerinted a dokitól én is valami hasonló gyógyszert szerinted?

Magánhoz megyek én is

2013. okt. 22. 21:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha van nála persze,enyémnek kész gyógyszeres szekrénye van:),vagy ha van eü-s ismerősöd és tudsz szerezni vagy háziorvodnak elmondod a problémád biztos felír lényeg hogy értesítsd fogdokidat azért hogy vettél be.

Kérdezz rá hogy tud -e adni dormicumot mert pánikolsz nagyon erősen és nem bírod ki máshogy és nem szeretnéd ha tovább romlanának a fogaid.

Enyém mikor először látott rögtön adta,ott remegtem,görcsben voltam pánikrohammal a váróban:/

Előző fogdoki aki semmit nem tudott velem csinálni mert levegőt nem kaptam a félelemtől az meg elküldött homeopátiás bogyóért..

na ez a különbség orvos és orvos között:)

2013. okt. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Na igen!:)


Hihetetlen hogy semmitől se félek csak a fogdokitól.

21 éves pasi létemre...

2013. okt. 23. 01:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem gyógyszer illetve jó doki óta rengeteget változott ez a fóbiám. Én is 21 éves vagyok és a félelem nem férfi vagy nő függő:)

Nem kell szégyellni, ha te is találsz olyan orvost akibe megbízol könnyebb lesz a dolog.

2013. okt. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolóval teljesen egyet értek! Ha találsz egy jó dokit akibe 100% megbízol akkor hidd el gyógyszer sem kell! Én is így voltam ,de akihez járok egyáltalán nem félek simán megyek tudom ,hogy rá bízhatom magam, nagyon kedves fiatal doki ,végig viccelődik ,hogy ezzel is elvonja a figyelmet és mindig szól ,hogy na most már mindjárt vége a bántásnak! Nagyon jó fej doki és jól is dolgozik! . Ha pesti vagy megadom az élérhetőségét ha szeretnéd! !
2013. okt. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szolnoki vagyok :(
2013. okt. 23. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!