Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kb. mennyi idő múlva fog...

Kb. mennyi idő múlva fog kiesni a fogam?

Figyelt kérdés
Van két tejfogam (felül ötösök). Az egyik már eléggé mozog, és a teteje is kibújt már (elől). Ha oda belenyúlok a körmömmel akkor szerintem érzem a csontfogat.(ez kicsit fura lehet de nézzétek el nekem). A másik még csak egy kicsit mozog, de ma annak is lejött a teteje, de az is csak kicsit és elől. (14 éves vagyok, szóval már ki kellett volna esniük rég.)

2013. okt. 27. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát amíg a csontfogad nem nő félre mellette, addig szerintem ne aggódj. Mellesleg ha nagyon zavar, akkor menj el fogorvoshoz és húzasd ki.
2013. okt. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:) egyébként nem aggódok, csak szeretném ha már kiesnének hogy lehessen fogszabályzóm
2013. okt. 29. 21:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Szeretnél fogszabályzót? :D

Barátom, nekem is volt 2 évig fogszabályzóm, és hidd el, nem egy élmény! Én is 14 éves vagyok, de örülök, hogy végre megszabadultam tőle! Egyrészt nem szép, másrészt nem is higiénikus.


Persze az éjszakainál szerintem még mindig jobb.

2013. okt. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hidd el, az én fogaimnál minden jobb:D nagyon csálék..
2013. okt. 30. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!