Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Éjszakai fogszabályzó nem...

Éjszakai fogszabályzó nem használ (? )

Figyelt kérdés
Eléggé szét voltak csúszva a fogaim, és tetettem fel állandó fogszabályzót(sztk). Kb fél évig volt fent, de kaptam éjszakait is. Az orvos azt mondta hogy egyre ritkábban kell majd hordani (jártam hozzá kontrollra, akkor is mondta hogy mennyi időközönként tegyem fel). Azóta már eltelt fél év is (ha nem több), és az orvosom szerint már rég nem kéne hordanom az éjszakait, azonban ha kiveszem, nagyon hamar visszacsúsznak. Javulni fog ez, ha többször beteszem az éjjelit? Vagy inkább még hagyni kellett volna az állandót? Túl korán vette le? Segítsetek, nagyon szeretnék szép fogakat!

2013. nov. 2. 10:20
 1/2 anonim válasza:
engem is érdekelne mert ugyan ebben a cipőben vagyok...
2013. nov. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát én kb fél egy évig hordtam felső északait majd alsó állandóan és kb egy éve mar alsó-felsőm van (az a külső) am az északait nekem se sokat segített egy idő után már kicsi is lett de most már szebbek a fogait amióta az állandóan hordom. 12/L
2013. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!