Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Debrecenben, a Klinikán a...

Debrecenben, a Klinikán a fogászati ellátás milyen? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kb. 2 éve betömettem a fogam a körzeti orvosommal (nem debreceni vagyok) akkor amalgámmal tömött, mert nem voltam hajlandó 5000-t fizetni/fog. És most az egyik tömött fogam sarka kicsit letört, illetve lyukas lett, amit vagy újra kell tömni vagy nemtudom. A kérdés az, hogy mehetek-e a klinikára, ha nem oda tartozok?

Igazából minden nap bent vagyok az egyetemen, és egyszerűbb átsétálni a klinikára, mert mire hazaérek itthon nincs rendelés, meg rossz a tapasztalatom is...


Kérdések:

Mehetek-e ottani rendelésre, ha nem oda tartoznék? (Az sem baj, ha hallgatóhoz kerülök)

Milyen árban dolgoznak?

Valakinek tapasztalata, milyen a munkájuk?

Időpontot kell-e kérni, ha igen, kb mennyivel előre?

(Nagyon félek a fogorvosoktól :D)


(Elnézést, ha kuszán fogalmaztam)



2013. nov. 3. 17:41
 1/2 anonim válasza:
Lehet hallgatókhoz is menni és ingyees, és jol dolgoznak. fel kell venni velük a kapcsolatot vagy bejönni és a körellátóba dolgoznak kedden meg csütörtökön délelött
2013. nov. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elmentél?
2013. dec. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!