Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon furcsa íze van a...

Nagyon furcsa íze van a számnak, fogmosás sem állítja el, csak ha fűszeres ételt eszek, de azt is csak fél óráig. Az ízét nem tudom mihez hasonlítani. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Tegnap házi buliban voltam, vizipipáztam, és vodka, narancs, fehér, illetve vörös bort ittam felváltva és keverve a borokat.

A vizipipát eloltottuk mert szúrta a nyelvünket nagyon, ha ez érdemleges információ


2013. nov. 3. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:

mert nem használsz nyelvkaparót valószínűleg.

a szájápoláshoz tartozik ugyanúgy,csak a nyelven több minden megragad,mint a fogakon.

2013. nov. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha csak a tegnapi dolgok óta áll fenn a probléma, akkor valószínűleg magától el fog múlni pár napon belül. Bár az sem zárható kis, hogy valakitől elkaptál valami fertőzést, ha egymásnak adtátok a pipát.


Fogmosásnál mosd meg a nyelvedet is a fogkefével (nem szabad túl erősen súrolni és a fogkrém valószínűleg kissé csípni fogja), aztán igyál pár pohár vizet, mert ilyenkor kerülhet hátulra, a torok részhez is fogkrém és kimarhatja, ha nem öblíted le.

2013. nov. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2-es, az előtte lévő napon viszont egy szórakozóhelyen smároltam egy lánnyal... Most megijesztettél a fertőzés miatt! Milyen fertőzés lehet az ilyen? Köszönöm a jó válaszokat, megfogadom a tanácsaitokat!
2013. nov. 4. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!