Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tudtok a fognövesztésről?...

Mit tudtok a fognövesztésről? Körülbelül mikorra várható? Nagyon drága lesz?

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
?????????????????
2013. nov. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem értem, mit nem értesz?:)
2013. nov. 4. 13:01
 3/12 anonim ***** válasza:

nos ez a kérdés nekem is magas.. Milyen fognövesztés???

Én hallottam már fogpótlásról, vagy koronáról de fognövesztésről nem..

2013. nov. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2013. nov. 4. 13:20
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Még kutatási fázisban van,szóval ha össze is jön valami,az akár évtizedek is lesznek.

De mire ide eljut akár magánpraxisba is,addigra már az unokédnak kell majd protézis...

2013. nov. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Ha van ismerősöd Kubában akkor beszélj vele,ő többet tud mondani róla.Mert ott már évek óta kisérleteznek jó eredményekkel.Őssejt beültetést hajtanak végre az álkapocs csontban.
2013. nov. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 warpotato válasza:
26%

Ez fingmeghajtással és szagosodási bónusszal is legalább 10 fitymaszűkületnyi időbe fog telni foganként.

Az áráról egyenlőre csak annyit lehet tudni, hogy fogcsikarményonként 26 kratykratypetákba fog kerülni.

2013. nov. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Senki Márk ***** válasza:
100%

Kinyernek egy őssejtet, majd elkezdik a konkrét szervet (fogcsírás) kinöveszteni lombikban, amikor már a fogcsíra majdnem növekedésre alkalmas, ráültetik az állkapocscsontra egy kis tűvel. A fog magától növekszik, de technikailag ugyanúgy tönkre tud menni, mint a régi.

A technológia már létezik, és 90% sikerrel lehet beültetni, de EU irányelvek és az orvostársadalom ellenállása miatt még mire nálunk elérhető lesz, az úgy 30-50 év.

Kína, vagy egy dél-amerikai állam előbb nyújt lehetőséget majd rá, jó pénzért egyébként már ma is megtudják csinálni.

Az ára? gondolj a kínaiak őssejtterápiájának az árára, már néhány millióért megoldják. Én úgy saccolnék, hogy félmillió-egymillió meglesz foganként.

2013. nov. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
33%
Csináld agykontrollal. Vizualizáld, hogy már ki is nőtt :-)
2013. nov. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

A fognövesztés már évek óta létező eljárás. A fogorvos lobbi nem engedi törvényes keretek között működtetni. A fogorvos iparág a gyártóktól a fogtechnikusokon át a fogorvosig ebből a sarlatánkodásból él. Amíg nem érkezik el az az idő, hogy maguk a rezidens fogorvosok döntsenek úgy, hogy a fognövesztés eljárásmódját választják önmaguk érvényesülése érdekében, addig sajnos nem fogják legalizálni. Ebben a videóban például azt taglalják, hogy ízlandon sikeresen hajtottak végre embereken fognövesztést, miközben, ha megkérdezed róla a fogorvosodat, azt fogja mondani, hogy ilyesmi nem létezik, és soha nem is lesz. Persze neki ezt jelenti az érdekvédelem.


https://www.youtube.com/watch?v=e2q_uHFg64A

2014. dec. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!