Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ki a legjobb fogorvos?

Ki a legjobb fogorvos?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 19:05
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. szept. 28. 12:31
 32/42 anonim ***** válasza:
Tokajban Dr. Hensperger Anna!!!!!
2010. okt. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. okt. 7. 18:33
 34/42 anonim ***** válasza:
Debrecenben Dr Pásztor pál is jó.Annyi a gond hogy néha nem ad érzéstelenítőt mégha kérsz is hanem helyette vizet.Illetve halottak nevére igényelt fogat ésígy csal több millió Forintot.
2010. okt. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

szereti a pénzt:D

köszi, hogy írtál:)

2010. okt. 8. 18:28
 36/42 anonim ***** válasza:
Szívesen.Megnyilvánulásaidból ítélve rendkívül kedves valakki vagy.
2010. okt. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Szia! Gondolom már nem aktuális, de hozzám csak most jutott el a kérdés :)


Dr. Lukács Levente (Zala)


remek szakember, nagyon kedves, és amióta hozzá járok, nem félek a fogorvostól :) :) sőt magamtól megyek éves (vagy féléves, mikor hogy) kontrollra. Még azt is elérte, hogy bármi szokatlant tapasztalok a számban , azonnal felkeresem. Ügyes, nah szerintem ő a legjobb. Nem is. A legeslegjobb!!

2010. okt. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:

köszönöm, minden új válasznak örülök ám:) biztosan nagyon jó fogdoki:)

köszi:)

2010. okt. 18. 21:01
 39/42 anonim ***** válasza:

Dr. Deák Judit :) Szekszárdon és Pécsen is rendel. Szekin a Medicentrumban Pécsen pedig az Árkádhoz közeli utcában. Igaz hogy kicsit arrogáns, és a kedvéhez megfelelően viselkedik -tehát emberileg nem a legjobb fogorvos- viszont hogy profi, az biztos.:DD Én fogszabályoztatni járok hozzá és tökéletesen meg vagyok elégedve. Voltam másik fogszabisnál, mert az olcsóbb lett volna, de az ránézésre 8 (! igen 8!) csontfogamat kihúzta volna, mondván hogy így nem lehet szabályozni. Juditnéni egy csontfogamat se húzta ki és igaz hogy össze kell rá kaparni a pénzt de nagyon jól végzi a dolgát:) Igaz hogy eredeti fogszabályzó-orvos de ha megkérem mindig leszedi a fogkövemet stb.:)

14/L

2011. ápr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

ohh köszönöm hogy írtál:) utánanéézek:D

köszi:)

2011. ápr. 22. 22:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!