Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fullra szétrohadt első fogakka...

Fullra szétrohadt első fogakkal mit lehet kezdeni hogy szép legyen a mosolyom?

Figyelt kérdés
2013. nov. 7. 23:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Elmenni a fogorvoshoz és megkérdezni, hogy milyen fogpótlás jöhet szóba esetedben. És persze készülj fel, hogy igen mélyen a zsebedbe kell majd nyúlni sajnos.
2013. nov. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem mosolyogsz... Kihúzatod és vigyorogsz mint egy banya, vagy megtanulsz fogatmosni, miután csináltattál porcelánfogakat
2013. nov. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ja amúgy nincs letörve meg ilyenek csak full fekete az egész.
2013. nov. 7. 23:18
 4/15 anonim ***** válasza:
Azt sajnos ki kell húzatni, "megmenteni" már nem lehet hogy újra fehér legyen, mert egy idő után (és sok-sok gyulladás meg fájdalom után) magától fog kiesni. Szóval az orvos majd kihúzza, és pótlást kell csinálni. Létezik olyan pótlás (az olcsóbb) amit fel kell pattintani a meglévőkre, de műgyökerű műfogat is rakathatsz be, csak az baromi sokba kerül. Viszont azt nem kell és nem is lehet majd kivenni, teljesen olyan lesz mint az igazi. De ez többszázezer lesz, attól függ hogy hány fogad rossz és milyen pótlást akarsz.
2013. nov. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a fogkövet leszedetni
2013. nov. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mitől "fekete"?

Dohányzol?

2013. nov. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha belül nincs szétrohadva, és a gyökerével sincs baj, akkor koronával meg tudja oldani a doki a szép mosolyt.

Ha csak elszineződés, azon is tud segíteni polírozással. Menj el a fogorvoshoz.

2013. nov. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Igen dohányzom, tél vége felé így elkezdett szétjönni a fogam, ilyen rétegek jöttek le és utána kezdett feketedni kb 1 hónap alatt lett az összes fekete.

Így néz ki: [link]

2013. nov. 8. 14:37
 9/15 anonim ***** válasza:

Húha... Hány éves vagy?

Szerintem a fölsőkkel már nem lehet mit kezdeni, tényleg ki kell húzatni és porcelánnal pótolni, de az alsókat talán még meg lehet menteni, mert az nekem úgy néz ki mintha egy nagyon durva fogkő lenne! Hátha még le lehet szedetni, vagy valahogy eltüntetni. Mert a többi része a fogadnak meg még szép, fehér. Amúgy nekem is látszanak rétegek az alsó fogaimon, de nagyon-nagyon sok fogmosással még lehet hátráltatni, hogy tönkremenjen. Mert az ilyen "elrohadás" az ételmaradék baktériumjaitól lesz, meg attól hgoy valószínű gyengék a fogaid, amire szedhetnél valamilyen kalcium pezsgőtabit, vagy vitamint. Én ezt tudom ajánlani:)

2013. nov. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

17 vagyok csak. Nem sokat bírtak a fogaim :S

Köszi a tanácsot :)

2013. nov. 8. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!