Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 20 éves fiúnak mennyibe kerül...

20 éves fiúnak mennyibe kerül a fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Természetesen tudom, hogy változóak az árak, körülbelül mennyibe kerülhet?

2013. nov. 8. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ahová én járok normál esetben ami alsó felső fogszabályzás 2éves kezeléssel számolva Kb: 500.000FT körül van.

Ami áll:

-Alsó fogszabályozó készülék (porcelán) 125,000FT

-Felső fogszabályozó készülék (porcelán) 125,000Ft

-havi kontrol kér évre számolva 24*8000=192,000FT

ez 442.000Ft a maradék meg elmegy a röntgenekre, nem a fogszagályzó leszedésre.

Járulékos költségek , fogyszabályzót csak makulátlan fogsorra tesznek fel. Tehát ha van szuvas lyukas fog azt előtte kezelni kell ez is súlyos ezresekbe kerülhet.

Ha negy a torlódás a fogsorban lehet hogy húzni kell fogat is ez is minimum 10.000ft foganként és ha húzni kell akkor rögtön kettőt húznak.

Sok esetben el kell távolítani a bölcsességfogakat is ez sem olcsó. Pl Fekvő helyzetben lévő alsó bölcsességfog ami még csak ki sem bújt az ínyből, eltávolítása 35000.FT Pesten. Ja és az ilyen esetet sok helyen nem is vállalják. Onnan tudom hogy most estem át egy ilyen beavatkozáson kedden.

2013. nov. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez lemaradt.

30ff

2013. nov. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi ! :)
2013. nov. 8. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!