Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik implantátumot válasszam...

Melyik implantátumot válasszam? Ami kb.300. 000 forintba kerül, de 40-50 évig ha ápolják akkor rendben lesz, vagy a 200. 000 forintosat aminek nincs ilyen nagy élettartama?

Figyelt kérdés
4 implantátum kellene, úgyhogy 1.200.000 vagy 800.000. A fogorvos szerint mindegy, mert ha valami baj lesz majd kicseréljük. De nekem később se lesz pénzem kicseréltetni, meg egyszer bőven elég átélni ezt egy életben. Most nagyjából meg van a pénz rá. 700.000 forint... 3 év kemény spórolás után. És nem tudom , hogy kellene döntenem. Inkább várjak még spórolgassak, majd csak összejön rá a pénz, vagy válasszam a biztosabbat?

2013. nov. 9. 23:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, nincs nagy különbség köztük, a szervezeteden és az orvoson múlik, a körülményeken is (sterilitás), hogy megmaradnak-e, okoznak-e gyulladást, vagy szövődményt. Ugyanabból az anyagból vannak elvileg, csak a formájuk tér el némileg. Ha a csontod befogadja, és utána nem fog nagyon sorvadni vagy nem fog begyulladni, akkor már mindegy, hogy milyen van bent. A koronát rajta mindenképpen cserélni kell 5-8 évente. Olyat ne válassz, ami egybe van építve az gyökér a fejrésszel, az nem tartós.
2013. nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!