Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Dr. Bakró Csabáról tudtok...

Dr. Bakró Csabáról tudtok mondani valamit? Mennyire mondanátok jó fogorvosnak? (olyannak, aki nem kínoz, aki próbálja minél humánusabban kezelni a pácienseket) Előre is hálás vagyok minden hozzászólásért a tapasztalatokról!

Figyelt kérdés

2013. nov. 11. 07:33
 1/4 anonim válasza:

Nem hogy nem kínoz, de még dolgozni sem akar. Lyukas a fogam, de ő nem tömi be, mert "nem látja ".

De röntgenre elküld 5ezrekért, aztán azt mondja semmi bajod.

Lekezelő.

Az előttem lévő 3-emberrel is ugyan ezt csinálta. Órákat vartunk pedig időpontra mentünk.

2018. máj. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem rossz tapasztalatom van Bakró Csabáról.

Ő volt a kerület fogorvosa, melyikben lakom, lehet, hogy most is az.


SZTK rendelésre mentem hozzá. Fájt a fogam.

Azt mondta, itt sajnos nincsenek meg a megfelelő eszközök; a magánrendelésen tudná rendesen kezelni a fogamat.

Nem örültem neki, de szerettem volna, hogy jól meg legyen csinálva a fogam, ezért mentem a magánrendelèsre.

Azt mondta, a fogamat gyökèrkezelni kell, de előtte panoráma röntgent kell készíteni. (Amit az SZTK rendelőben is el lehetett volna készíteni és nem kellett volna fizetni èrte.)


Nem tudtam, mi a gyökérkezelés, ő nem magyarázta el ès nem mondta el, mi fog történni.

Amikor elkezdte csinálni, akkor jöttem rá, hogy az komoly beavatkozás.

Nagyon fájt.

A kezelès után mondta, hogy erre koronát is kell tenni.

Arra már nem volt keretem ès nem is voltam megelégedve az addigi szolgáltatással, tájékoztatással, ezért megköszöntem és elmentem.


A fogfájásom, amit kezeltetni mentem hozzá, megmaradt.

Mivel már nem bíztam Bakró Csabában, azért egy másik fogorvoshoz mentem.

Aki mondta, hogy az előző fogorvos egy egészséges fogat gyökérkezelt, amire nem volt szükség. Illetve a mellette lévő lyukas fogat, ami a fájdalmat okozta, nem vette észre.


El sem tudom mondani, milyen dühös voltam. Egy egészséges fogat tönkre tett! Fájdalmas volt az eljárás és sok pénzbe került.


Nagyon fiatal voltam, amikor ez történt és nem tudtam, mit lehet ilyen esetben csinálni; lehet-e perelni vagy kártérítést kérni. Végül nem tettem semmit.


Ha gondoljátok, próbáljátok ki, menjetek hozzá, remélem, nektek több szerencsétek lesz vele.

2018. jún. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Köszönöm hogy ezeket elmondtad/leírtad!!

Nem kötelező hozzá menni, most tudtam meg én is. Állítólag szabad orvosválasztás van annak ellenére, hogy valóban utca szerint van az orvosok listája. A panoráma röntgen 5ezer Ft az sztk-ban,a fogászati árak sem olcsók, nincs kedvezmény, annyi, mint a maszeknál 😭. Max ha nyugdíjas vagy és ha protkó kell, akkor az olcsóbb.

2022. szept. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem dettó ugyanezek a tapasztalataim a Bakro Csabaval. Nem is akar dolgozni.. Elküldött rontgenre majd hozza sem nyúlt a fogamhoz, mondvan, hogy ez nagyobb kezelést igényel. Mondtam, hogy rendben kezdjuk, erre ő , hogy szabadsagra megy es majd kérjek időpontot telefonon nyár végére.

Közben 2 hónap múlva az eeszt- n nézegettem a tb re igenybevett orvosi beavatkozasaimat, amik között 6 db tétel volt az állítólagos fogászati kezeleseimről. Tehát a doki mégTB csaló is. Gondolkoztam a feljelentesen, de végül visszamentek hozza, hogy nézze mar meg a fogakat amit nemrég kezelt, mert megint ugyanaz van vele mint volt.🙂 Azt mondta, hogynő ezt nem is kezelte, erre en az aszisztense előtt mondtam neki, márpedig papíron is van róla az eeszt- ben, sőt még a fogkövemet is leszedte meg még csomó mindent csinált.🤣

Mondtam neki, hogy nekem nem gáz, hogy hamarabb készült el a papírmunka mint a fogam, a lényeg, hogy most megcsinalja..

Meg is csinálta egész jól végül. Szóval a doki egy naplopo csalo, de ha akar tud dolgozni is.🤣

2023. máj. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!