Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül egy fogszabályzó?

Mennyibe kerül egy fogszabályzó?

Figyelt kérdés
A fogorvos azt mondta, hogy nappali kell nekem, de nem jó a levehető. Tolna megyében hol és mennyiért lehet fogszabályzót csináltatni?

2013. nov. 14. 18:16
 1/6 anonim válasza:

Szia :)

En tegnap voltam SZTK-ban, mar minden megvan, a lenyomat mintamat is elkuldtek a laborba. :) legkesobb januarban fent lesz :)

Nekem a fogszabi 32.000-lesz, mert 18 alatt vagyok es a tb "tamogatja"

2013. nov. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

1 vagyok bocsi.

Hol tudsz csinalatatni? Nalam igy volt:

2013.10.22-re kaptam idopontot a sulifogaszatnal.

22-en beutaltak panorama rontgenre.

Asszem 28-an volt rontgen megcsinalva

Kb1 hettel kesobb ezt a rontgent idopontra visszavittem 1 fogszabalyzo szakorvoshoz.

3 nappal ez utan volt lenyomat vetel, most ugye ezt elkuldtek laborba.


Neked is hasonlo lesz a menet, csak masik sztk-ba.

ja igen. Nem a kerdesre valaszoltam :D

az sztk-ban tudsz csinaltatni. :)

2013. nov. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ugyanolyan a funkciója a fog belső oldalán elhelyezett fogszabályzónak, mint a kívülre rakottnak? Csak mert nem tudom elképzelni a fejemet fogszabályzóval. Persze nem vagyok kényes vagy valami, csak ha lehet inkább ne legyen látható :/ Ha viszont a normális kell elfogadom :)Sokat kell ezután szaladgálni? lenyomat... ez hány hetes folyamat? Úgy összesen amikor először mész és amikor megkapod. Ez mennyi idő??
2013. nov. 14. 20:48
 4/6 anonim válasza:

Szia megint 1. Vagyok. :)

Ha olyan fogszabit akarsz ami nem látszik, azt porcelán fogszabinak nevezik. Azt hiszem. Ehhez lehet átlátszó (színű) drótféleséget feltetetni, de úgy hallottam, hogy így sokkal több idő a fogszabályzozás.

2013. nov. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ha olyat ami a fog belső oldalén van? az mennyibe kerül? hogy lehet tisztítani? milyen viselet?
2013. nov. 20. 19:51
 6/6 anonim válasza:
Azt hogy milyen,sajnos nem tudom. Keress rá a google-ban olyanra pl: láthatatlan fogszabályozás :)
2013. nov. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!