Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Azonnali implantáció foghúzás...

Azonnali implantáció foghúzás után?

Figyelt kérdés

Ez hogyan működik segítsetek légyszi most húzták ki a bal alsó 6 os fogamat.. :D


És potoltatni szeretném de nem csiszoltatással hanem beépítéssel.


Ez hogy van ilyen cikket találtam kérek véleményeket köszi! :)


Egy fog számos ok miatt válhat menthetetlenné, ilyenkor sajnos nem marad más, mint a foghúzás, s az azzal járó esztétikai kényelmetlenség. Ideális esetben azonban lehetőség van azonnali implantációra, melynek számos előnye van. Többek között egy beavatkozással megúszunk mindenféle kellemetlenséget, felére csökken a tényleges helyreállítás időtartama és egyáltalán nem utolsó sorban mosolyoghatunk bátran!


Nem értem hogy ez hogy van !


2013. nov. 17. 01:54
 1/5 A kérdező kommentje:

Meg még azt mondjátok meg légyszi hogy fog gyökér amputációt mikor alkalmaznak?


És ha Cysta van a fog győkér alatt az a húzás/vésés után azonnal tünik vagyis kiürül a szervezetből?

2013. nov. 17. 02:26
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ciszta van a fog alatt, szinte biztos, hogy nem csinálják meg azonnal az implantátumot. A gyulladásnak mindenképpen meg kell gyógyulnia.
2013. nov. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi tehát foghúzás után a cysta is kifakadt?

Amugy véstek kalapáltak szal nagyon megszenvedtem! :(

1 órát biztos kinlódtak vele gyökérkezelt fog volt és tört tört tört.. :S Köszi a választ !

2013. nov. 17. 14:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Először antibiotikumos kúra,el kell tüntetni a cisztát,gyulladást.

Aztán ha implantációt akarsz,akkor először beültetik a csvart,azzal kell pár hónapot lenned,ha az rendesen beilleszkedett,akkor mehet rá korona.

100ezres tételre számíts.

2013. nov. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ nem valami kecsegtető az ár :S
2013. nov. 21. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!