Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Harapásgátló kb mennyibe...

Harapásgátló kb mennyibe kerül? (Éjszakai fogcsikorgatás stb ellen)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egyénenként más-más az ár, csak egy körülbelüli értékre vagyok kíváncsi

2013. nov. 18. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Éjszakai fogcsikorgatásra van egy csomó féle homeopátiás szer. Pl. a Belladonna CH9 vagy a Cina CH9, ami nem keverendő össze a Chinával! (tehát nem kína, hanem cina!)

és ebből naponta 1-szer 3 golyót szopogatni 2 hónapon át.


De, hogy pontosan melyik szer kell Neked, ezt egy jó homeopátiás orvos fogja felírni, ha elmész hozzá! Nagyon érdemes! mert megszünteti azt a lelki problémát, amitől olyan mérges vagy, hogy álmodban csikorgatsz. (Ezek vmi elfojtott dühök lehetnek.)

2013. nov. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 maimano válasza:
100%

a fogorvos készíti, nekem 3000Ft volt, de lehet hogy többe kerül, mert gyerekkori barát a fogorvos, és csak anyagköltséget számol fel.


Lehet kapni fogvédőt küzdősporttal kereskedő üzletekben, most épp ilyet használok, mert elvesztettem a fogorvos által készített harapásgátlómat. Teljesen oke, és csak 1500 ft volt.


És valóban érdemes utánajárni az oknak is, mert a fogcsikorgatás csupán tünet. Valóban lehet lelki oka is, de nekem speciel Lyme-kórom van, mely a központi idegrendszert támadja meg, izomfájást, szemtikkelést stb okoz, és a fogcsikorgatás is innen jön.

2013. nov. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!