Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hallo! Szerintetek kihuzassam...

Hallo! Szerintetek kihuzassam 2 fogamat? :/ eléggé csálék a fogaim de mivel keskeny a szajpadlasom igy 2 fogamat ki kéne huzni hogy ne legyek olyan mint egy nyuszi (ha velteszik a fogszabit) szerintetek? 13/L

Figyelt kérdés
2013. nov. 23. 00:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Én kihúzatnám, de azért azt jó, ha tudod (ha a doki nem mondta), h. ha nincsenek még kint a bölcsesség fogaid, később azok is előre nyomhatják a fogaidat...


Nekem 4 fogamat kellett húzni (alul felül 2-2) és abszolút megérte.

2013. nov. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szakértő, de én tutira nem húzatnám ki, sőt: fogszabályzót sem tetetnék fel 18 éves korom előtt, mivel addigra szépen beáll magától. Hiába nincs hely: a tested megoldja majd!

A fogszabályzás baromi nagy üzlet a fogorvosoknak = nem muszáj hinni nekik.

Ui.: valaki majd pont azt fogja imádni, hogy olyan vagy, mint egy nyuszi.

2013. nov. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A fogad nem fog magától beállni. Húzasd ki.

Ha bizonytalan vagy, nyugodtan várhatsz még pár évet.

2013. nov. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Hiába nincs hely: a tested megoldja majd! "


Ja, nekem is frankón beállt 25 éves koromra...Ez baromság.

2013. nov. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom :) johetnek még valaszok....:))
2013. nov. 23. 01:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Húzasd ki amint lehet!!! Velem pont az történt amit az első leírt. Fogszabályzóm volt szépek voltak a fogaim, aztán elkezdtek nőni a bölcsességi fogaim és majdnem elcseszték a szép fogsorom. Szóval nekem is repült alul-felül 2-2 fog.
2013. nov. 23. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ÉN nem húzatnám ki, pláne így, hogy még ilyen kislány vagy. Még a fogaid helyzete változni fog. Nekem is elől volt két fogam ami szó szerint kiállt, ha becsuktam a szám akkor is látszódott, hogy nyomja az ajkam. De pár évre rá , olyan 18 éves korom körül helyreállt, néha úgy érezm mintha még mindig olyan lenne, de csak mert megszoktam hogy össze vissza állnak. Ez tényleg teljesen magától csusszant odébb. Még akkor a fogorvosom mondta, kb 14 éves lehettem, hogy várjuk a szabályzóval, mert még változni fog úgyis. És igaza is lett. De ha mégis kellene és szeretnéd a szabályzót, szerintem akkor sem kellene kihúzatni. Nem tudom mit ajánl a fogorvosod, de az enyém azt ment amit csak tud. És ezzel elvileg minden rendes fogorvos úgy van.
2013. nov. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!